KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072142
nr 1407 2142
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, porträtt. Olja på pannå, 55x46cm, yttermått inklusive ram: 69x60cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 21:00:02
400 kr
450 kr
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja